Çocuklar İçin Tahta

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 1.2 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma romeLab
Çocukların hayal gücünü geliştirecek olan bu yepyeni oyuna siz de hemen sahip olun.

 Çocukların bazı gelişimlerini desteklemek için üretilen bu oyunda çocuklar zihinsel gelişim başta olmak üzere tüm gelişim alanlarını destekleyecekler. Çünkü bu oyunda çocukların istediği gibi kullanabileceği bir tahta olacak. Bu tahta çocukların hem el kaslarını güçlendirecek hem de hayal dünyalarını genişletecek. Çünkü bu tahta oyununda çocuklar tahtaya her yazdığı şeyi kendisi üretecek. Bu da onların bir adım öne geçmelerini sağlayacak. Çocukların rahatlıkla renk kavramını da öğreneceği bu oyun onların bazı bilişsel gelişimlerini hızlandıracak.

 Çocuklara sayısız faydası olan bu harika oyun ile artık zaman hem hızlı hem de verimli geçecek. Bu oyunda çocuklar pek çok farklı nesne ve kavramı da kolay bir şekilde öğrenme şansına sahip olacaklar. Değişik özellikleri ile de beğeni kazanan bu harika oyun çocukların hayata bir adım önde başlamalarını sağlamakta. Yeni, heyecanlı ve birbirinden farklı pek çok özelliği ile çocuk gelişim uzmanlarının da onayını alan bu oyun gerçekten çok ama çok kaliteli. 

 Siz de çocuklar için sunulan bu imkandan yararlanmak istiyorsanız bu oyunu hemen denemelisiniz. Bunun için tek tuş yeterli. Ücretsiz bir şekilde sahip olacağınız bu oyun sizin ve çocuğunuzun çok daha mutlu olmasını sağlamakta. Hemen indirin. 

Çocuklar İçin Tahta indir